Uçmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Kalkıştan inişe tüm kumandaların sizde olacağı bir uçuşta sizlere Fly in Cockpit eğitmen pilotları eşlik edecek.

Havacılık Danışmanlık Merkezi

Havacılıkla alakalı tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz, bunu yaparken deneyimli eğitmenlerimizle tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz harika bir merkez sizi bekliyor. Üstelik sıcak içecekler bizim ikramımız.

Yaş Sınırı

7'den 70'e herkesin uçuş tecrübesini yaşayacağı ofisimize hepinizi bekliyoruz.

Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta bulunan ofisimiz ayrıca ana hat otobüslerin ve metro hatlarının da oldukça yakınında bulunmaktadır.

Gizli ücret veya masraf yok

Siz Airbus A320 ya da Boeing 737'nin kaptan koltuğunda otururken geçireceğiniz süre dışında ödemeniz gerekecek herhangi bir ücret talebimiz olmayacaktır.
'Semra Olgun'
Eşimin hayali uçak kullanmakti. Eğitmen pilotlar eşliğinde çok keyifli ve heyecanlı bir saat geçirdik. Havacılığa gönül verenlerin bu simülatörü deneyimlemesini tavsiye ederim mutlaka. Hocalarımız sabırla her sorumuzu en ince ayrintisina kadar cevapladı. Çok teşekkür ediyoruz
'Cüneyt Çömük'
A320 B737 ve tek motor sim. var. 320yi kullandım, Fo ve Cpt. İçin iki taraftada side stick, rudder pedalları var ve söylenildiği gb aktif. Cockpitte eksik yok, EFIS pedestal overhead tüm tuşlar faal çalışıyor. Arızalara baktım tüm arızaları çalışabiliyorsun. Alternate direct mode hepsi faal. Tek eksiği motion. Sahibi Yusuf beyde işin profesyoneli işini severek yapıyor. Meraklılarına ve profesyonellere tavsiye ederim.
Uçuş Takibi
Uçuş Takibi
Sizin veya arkadaşınızın yaptığı uçuşu bir IFR chart üzerinde veya bir dünya haritası üzerinde anlık olarak ofisimizde bulunan bilgisayarlardan veya tabletlerden takip edebilirsiniz. Bu özellik hem eğitim uçuşlarında pratik ve geniş bir bakış açısı sağlarken eğlence uçuşları sırasında ise anı yakalamak için bir fırsat yaratmaktadır.
Kapsamlı Brifing ve De-Brifing
Kapsamlı Brifing ve De-Brifing
Fly in Cockpit bünyesinde bulunan 6 kişilik sınıfımızda yapacağınız uçuşun öncesinde interaktif projeksiyon ve bilgisayarlarımızdaki chartlar ve eğitim dökümanları üzerinde brifingini yapıp, uçuşun ardından da uçuş takip ve izleme uygulamamız sayesinde hatalarınızın üzerinden geçip kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.
Video kaydı
Video kaydı
Ofisimizde bulunan kayıt cihazlarını ya da kendi cihazlarınızı kullanarak uçuşlarınızı kaydedebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize neler yaptığınızı göstermenin harika bir yolu. Bunun yanı sıra, bir sonraki ziyaretinizde becerilerinizi inceleyebilir ve geliştirebilirsiniz.

Grup Etkinlikleri

Misafirlerinizi veya arkadaşlarınızı Fly in Cockpit Simülatör ve Havacılık Danışmanlık Merkezinde ağırlayabilirsiniz.

Uçma korkusu

Uçmaktan korkmak tamamen normaldir. Ama bu korkuyu yenmek imkansız değil. Deneyimli uçuş ekibi ile hayatınızın en büyük rahatlığını yaşayacaksınız ve uçmak korkudan öte bir keyif haline gelecek.